İçeriğe Atla Menüye Atla
Mine Lök Beyaz Ak Parti Diyarbakır Milletvekili
 

Çermik Belediyesini Ziyaret Ettik 09 Şubat 2015

AK Parti Diyarbakır Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz, Çermik Belediye Başkanı Mehmet Akdağ’ı makamında ziyaret ettik.

Çermik Belediye Başkanı Mehmet Akdağ’ı makamında ziyaret eden AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz Belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Akdağ’dan bilgi aldı. Belediye Başkanı Mehmet Akdağ, mevcut belediye hizmet binasının 40 yıldan beri Çermik’e hizmet verdiğini belirterek, mevcut binanın yeterli gelmediğini ilçeye yeni bir Belediye hizmet binasının yapılması için proje hazırladıklarını belirtti. Mevcut Belediye hizmet binasının 200 metrekare olduğunu anımsatarak, yeni yapılması planlanan ve projesi hazırlanan Belediye hizmet binasının 600 metrekarelik bir alana yapılacağını, günümüz şartlarına uygun modern bir Belediye hizmet binası projesini hazırladıklarını bu proje içerisinde otopark, alışveriş merkezi, taziye evi ve 4 kat hizmet binası olacağını söyledi.

Beyaz konuşmasında, mevcut Belediye binasının Çermik’in ihtiyacını karşılayamayacak durumda olduğunu belirterek, Çermik’e yakışır bir Belediye hizmet binasının yapılması yönünde proje hazırlayan Belediye Başkanı Akdağ’a teşekkür ederek, tüm AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri olarak bu projeyi ve Çermik’e yapılacak hizmetleri desteklediklerini dile getirdi.

hedef2023

diyarbakir tarihi

diyarbakir ak kadro

ak parti müzikleri

mesaj gonderin

Hızlı Bağlantılar

 

 

Toplam:
1352438
Ziyaretçi Sayacı
Bugün toplam ziyaret 46
Dün toplam ziyaret 336
Bu ay toplam ziyaret 2.713
Bu yıl toplam ziyaret 65.167