İçeriğe Atla Menüye Atla
Mine Lök Beyaz Ak Parti Diyarbakır Milletvekili
 

"Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Biz de Varız" kampanyasına katıldık 01 Mart 2015

"Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Biz de Varız" kampanyası

 AK Parti Grup Başkanvekilleri Naci BOSTANCI ve Mahir ÜNAL ile AK Parti Diyarbakır Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal İşler Başkanı Mine Lök BEYAZ, Denizli Milletvekili Mehmet YÜKSEL, Zonguldak Milletvekili Ercan CANDAN ve AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Nesibe ERDOĞAN "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Biz de Varız" kampanya metnini imzaladı.

AK Parti İzmir il teşkilatında milletvekili aday adayları için Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenen temayül yoklaması öncesinde kampanyayla ilgili basın açıklaması yapıldı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özen Kızılırmak, yaptığı konuşmada, kadına yönelik her türlü şiddetin, acı ve ızdırap veren yaşam hakkını tehdit eden temel bir insan hakkı ihlali olduğuna inandıklarını belirtti.

Kadına yönelik şiddetin katı töre, gelenek gibi hiçbir gerekçe ile asla meşrulaştırılamayacağına vurgu yapan Kızılırmak, şöyle konuştu:

"Hayat arkadaşlarımız, kardeşlerimiz, annemiz, geleceğimizi emanet ettiğimiz evlatlarımız kadınlar bu toplumun yarısını oluşturan erkeklerle aynı haklara sahip bireylerdir. Bu nedenle kadına yönelik şiddete ortak olmayacağız, seyirci kalmayacağız. Kadına yönelik şiddete son vermek için elele verelim. Kadına karşı şiddetle mücadelede toplumun bütün bireyleri olarak üzerimize düşen görevi yapmak üzere kararlıyız, biz de varız."

AK Parti Grup başkanvekilleri Mahir Ünal ve Naci Bostancı ile AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, milletvekilleri açıklamanın ardından hazırlanan metni imzaladı.

hedef2023

diyarbakir tarihi

diyarbakir ak kadro

ak parti müzikleri

mesaj gonderin

Hızlı Bağlantılar

 

 

Toplam:
1352416
Ziyaretçi Sayacı
Bugün toplam ziyaret 24
Dün toplam ziyaret 336
Bu ay toplam ziyaret 2.691
Bu yıl toplam ziyaret 65.145